Wykop.pl

Wykop.pl
wykop.pl
Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie. Strona internetowa znajduje się na 3332 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc bardzo popularną stroną internetową. Dla witryny wykop znaleźliśmy aktualnie 5 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony wykop.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o wykop

ocena ocena ocena ocena ocena
Ekrezem
Ta strona to jakaś pomyłka, dałem tam linka do ciekawego nowego forum o IT gdzie jest trochę ciekawych artykułów a tu ban i profesjonalna odpowiedź moderatora, cytuję: haha i tak tam nikt nie wejdzie... Brawo!
Oceniono: 2017-11-22 20:23:40
ocena ocena ocena ocena ocena
Patryk
strona jest ok ale banują za poglądy, nawet nie wulgaryzmy ale za poglądy polityczne i możesz dostać bana nawet jak nie komentujesz tylko dasz minusa bo ci się coś akurat nie spodobało
Oceniono: 2017-06-17 19:15:48
wykop
Średnia ocena: 1.5 / Głosów: 2
Dodaj opinie

Podobne strony do wykop.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • social news
k kciuk.pl kciuk.pl
Kciuk.pl - Portal społecznościowy, w którym to Ty decydujesz, które strony internetowe są interesujące i warte obejrzenia przez pozostałych internautów. Dodawaj nowe linki i oceniaj już dodane!
d digg.com digg.com
The best news, videos and pictures on the web as voted on by the Digg community. Breaking news on Technology, Politics, Entertainment, and more!
r reddit.com reddit.com
Opis do strony reddit.com oczekuje na dodanie.
s spis.pl spis.pl
Opis do strony spis.pl oczekuje na dodanie.