Kody rabatowe do travelplanet.pl

Logo travelplanet.pl
Teraz wycieczki na 10 rat 0% w TravelPlanet! Skorzystaj z oferty first minute i last minute jednego z najstarszych internetowych biur podróży.

Wygasłe kody i promocje od travelplanet.pl

40% zniżki na wakacje 2019 i 5% zaliczki

Logo
Zaplanuj swój urlop już teraz i upoluj najlepsze hotele nawet o 40% taniej. Wcześniejsza rezerwacja urlopu to doskonały pomysł, jeśli chcemy wykupić wycieczkę w bardzo atrakcyjnej cenie. Wystarczy tylko 5% zaliczki, resztę zapłacimy dopiero 35 dni przed wylotem. Promocją objęte są oferty turystyczne od TUI, Rainbow, Neckermann, Mouzenidis Travel oraz Itaka. Chcąc kupić wycieczkę, nie mogliście znaleźć hotelu spełniającego Wasze kryteria w dobrej cenie? Wiele osób planuje urlop wcześniej, wykupując miejsca w najlepszych hotelach. Skorzystaj z promocji już teraz i zarezerwuj miejsce za jedyne 5% zaliczki. Dodatkowo 31 dni przed wylotem możesz zmienić czas i miejsce wakacji z oferty tego samego touroperatora. W ofercie znajdziemy hotele dwu, trzy, cztero i pięciogwiazdkowe między innymi z Grecji, Wysp Kanaryjskich, Turcji, Madery, Tunezji, Egiptu, Bułgarii, Cypru, Włoch, Hiszpanii, Portugalii.
Oferta wygasła

Do 250 zł zwrotu za wakacje na osobę w TravelPlanet

Logo
Zyskaj nawet do 250 zł kupując wakacje na travelplanet.pl i otwierając konto bankowe w eurobank, które będzie darmowe przez rok.
Oferta wygasła

Wakacje na raty 0%

Logo
Skorzystaj z niesamowitej promocji TravelPlanet i wykup wycieczkę na 5 rat 0%. Bez odsetek i prowizji, prawdziwe zero procent. Możesz wybrać się na wymarzone wakacje nawet nie mając żadnej gotówki, pierwszą ratę zapłacisz dopiero w kolejnym miesiącu. Wycieczkę na raty możesz kupić m.in. do Grecji, Hiszpanii, Wysp Kanaryjskich, Włoch, Cypru, Bułgarii i kilku innych Państw.
Oferta wygasła