fb

Allegro.pl

Allegro.pl
allegro.pl
Allegro.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis aukcyjny, a także jedna z najczęściej odwiedzanych polskich stron. Serwis powstał w roku 1999 po sukcesie amerykańskiego eBaya. Od 2007 roku allegro ponadto umożliwia użytkownikom założenia własnego sklepu.
Jesteś właścicielem strony allegro.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o allegro

ocena ocena ocena ocena ocena
Michał
Mam mieszane uczucia co do allegro. Na plus na pewno raty 0%, na ogromny minus to, że nie robią porządku z aukcjami przedmiotów, które wystawiane są jako nowe, a posiadają "drobne ryski", są powystawowe itp. Jeśli coś zostało rozpakowane i było testowane, dotykane przez niezliczoną liczbę ludzi i posiada jakikolwiek ślad użytkowania, m.in. te drobne ryski to nie jest produktem nowym! Dziwi mnie to, że allegro nie reaguje na ten oszukańczy proceder.
Oceniono: 2017-04-26 15:11:14
allegro.pl
Średnia ocena: 3 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do allegro.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • serwis aukcyjny
e ebay.pl ebay.pl
Aukcje eBay.pl - kupuj i sprzedawaj na całym świecie. Miliony aukcji po niskich cenach, bezpieczeństwo zakupów gwarantowane, znajdź i licytuj samochody, antyki, znaczki, monety, banknoty, odzież, elektronika, aparaty cyfrowe, sprzęt sportowy, DVD, CD,nowe
a aukcjusz.pl aukcjusz.pl
Portal społecznościowo-aukcyjny ze świetnym programem partnerskim. Sprawdź nas dzisiaj!
a aukcyjnie.pl aukcyjnie.pl
Chcesz sprzedać samochód? A może kupić mieszkanie? Szukasz pracy lub korepetycji? Nasz portal aukcyjny jest dla Ciebie! /
l lojalni24.pl lojalni24.pl
Lojalni24 Społeczność Prosumencka - kupuj i sprzedawaj w największej społeczności
t taneo.pl taneo.pl
Darmowy serwis aukcyjny. Taneo to Twoje lokalne aukcje - blisko i tanio! Zamieść ogłoszenie, wystaw aukcję lub stwórz swój własny sklep internetowy!
w webaukcje.pl webaukcje.pl
webaukcje.pl - regionalny serwis aukcyjny. Kupuj, sprzedawaj, licytuj