Ebay.pl

Ebay.pl
ebay.pl
Aukcje eBay.pl - kupuj i sprzedawaj na całym świecie. Miliony aukcji po niskich cenach, bezpieczeństwo zakupów gwarantowane, znajdź i licytuj samochody, antyki, znaczki, monety, banknoty, odzież, elektronika, aparaty cyfrowe, sprzęt sportowy, DVD, CD,nowe Strona internetowa znajduje się na 13858 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc bardzo popularną stroną internetową. Dla witryny ebay znaleźliśmy aktualnie 4 podobne strony.
Jesteś właścicielem strony ebay.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o ebay

ocena ocena ocena ocena ocena
Żenada
Idealny przykład jak nie prowadzić strony i jak nie powinien wyglądać serwis aukcyjny! Pomijając już fakt tego jak wygląda ebay. Widać, że zarządzają tym serwisem osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia. Praktycznie zero produktów od ludzi z Polski. Większość ofert to badziew z Chin, który można kupić na aliexpress. Dodatkowo otrzymałem od nich bon 50 zł na zakupy od 100 zł. Kupiłem telefon po czym otrzymałem informację, że ktoś włamał się na konto sprzedawcy i wystawił ten telefon. Transakcja została anulowana, a kupon przepadł. Wysłałem prośbę o nowy kupon i dostałem informację, że nie ma takiej możliwości. Wiedzą jak zachęcić nowych użytkowników do korzystania z ich strony...
Oceniono: 2018-06-20 22:36:13
ebay
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do ebay.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • serwis aukcyjny
a allegro.pl
polecamy
allegro.pl
Allegro to największa platforma handlowa w Polsce! Umożliwia sprzedaż produktów poprzez przeprowadzenie aukcji lub wystawienie ich o określonej cenie.
a aukcyjnie.pl aukcyjnie.pl
Chcesz sprzedać samochód? A może kupić mieszkanie? Szukasz pracy lub korepetycji? Nasz portal aukcyjny jest dla Ciebie! /
t taneo.pl taneo.pl
Darmowy serwis aukcyjny. Taneo to Twoje lokalne aukcje - blisko i tanio! Zamieść ogłoszenie, wystaw aukcję lub stwórz swój własny sklep internetowy!
w webaukcje.pl webaukcje.pl
webaukcje.pl - regionalny serwis aukcyjny. Kupuj, sprzedawaj, licytuj