Habitat.pl

Habitat.pl
habitat.pl
Pozarządowa organizacja chrześcijańska, której głównym celem jest pomoc w budowaniu solidnych, trwałych i niedrogich mieszkań ubogim rodzinom Strona internetowa znajduje się na 179268 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc popularną stroną internetową. Dla witryny habitat znaleźliśmy aktualnie 6 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony habitat.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o habitat

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do habitat.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • klikamy i pomagamy
p pajacyk.pl pajacyk.pl
Pajacyk stawia sobie za cel celem zbieranie środków pieniężnych na dożywianie dzieci w szkołach w całej Polsce.
o okruszek.org.pl okruszek.org.pl
Celem akcji Okruszek jest pozyskanie środków na działalności statutową Towarzystwa, a także krzewienie idee pomocy bezdomnym i ubogim oraz prowadzenie różnorakich działań na rzecz zapobiegania bezdomności wśród dzieci i młodzieży.
p polskieserce.pl polskieserce.pl
Strona zabrzańskiej Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, kierowanej przez prof. Zbigniewa Religę, opisująca program budowy polskiego sztucznego serca.
p pustamiska.pl pustamiska.pl
Wiedziony przypadkiem lub chęcią niesienia pomocy możesz otworzyć zaraz stronę pustamiska.pl, Zapraszamy! Celem tegoż programu jest poprawa standardów bytu cierpiących...
k karmimypsiaki.pl karmimypsiaki.pl
Wybierz psiaka, którego chcesz nakarmić. Nakarm Psiaki z polskich schronisk, pomagaj jeszcze bardziej smsami i rób zakupy z pomagaj przy okazji. Zobacz, co możemy razem zdziałać! :)
d dobryklik.pl dobryklik.pl
Kliknij każdego dnia! Odsłonięty obrazek to 10 groszy na realizację charytatywnego celu!