Kolba.pl

Kolba.pl
kolba.pl
Kolba.pl to platforma internetowa online, zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową sprzętu militarnego, myśliwskiego i turystycznego. Firma powstała w 2004 roku, jednak w 2011 roku zainicjowała internetowy portal kolba.pl. Firma oferuje profesjonalną obsługę klienta uczestnicząc w targach branżowych, a także przetargach dla policji, wojska oraz innych służb mundurowych. Kolba, to znana marka w strefie łowiectwa, biorąca udział w znaczących targach myśliwskich w kraju "Hubertus", "Expohunting", "knieje Poznań", jak również "Hubertus Arena". Firma Kolba jest również stałym wystawcą na targach, Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, na największym wydarzeniu w Europie tej dziedzinie, wśród zaproszonych gości wielu państw i przedstawicieli przemysłu obronnego, wojsk i pozostałych mundurowych jednostek. Ponadto Kolba jest aktywnym uczestnikiem knives.pl forum, biorąc udział we wzroście kultury nożowej w Polsce, ukazując i propagując pozytywny wizerunek noża. Firma kolba posiada już setki tysięcy klientów.
Jesteś właścicielem strony kolba.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o kolba

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do kolba.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • sklep z bronią
b bron.pl bron.pl
Bron.pl to internetowy sklep Firmy KOLTER, funkcjonującej od 1991 roku. Celem firmy jest dystrybucja produktów strzeleckich i obronnych bez zezwoleń jak również sprzętów do uprawiania survivalu, air soft, myślistwa i detektywistyczny.
4 4shooter.com 4shooter.com
Opis do strony 4shooter.com oczekuje na dodanie.
a arobron.pl arobron.pl
Opis do strony arobron.pl oczekuje na dodanie.
g gunfire.pl gunfire.pl
Profesjonalne repliki broni asg i airsoft w najniższych cenach. Przebijemy każdą ofertę. Importer broń i militaria.
p parabellum.pl parabellum.pl
Parabellum - sklep z bronią, sprzedaż broni i elaboracja amunicji w ofercie (broń palna, amunicja, narzędzia i komponenty do elaborowania).
m militaria.pl militaria.pl
Opis do strony militaria.pl oczekuje na dodanie.