fb

Pomagam.pl

Pomagam.pl
pomagam.pl
Pomagam.pl to platforma internetowa umożliwiająca prowadzenie zbiórek pieniężnych w sieci. Za pośrednictwem portalu możliwe jest zbieranie środków na przedsięwzięcia o dowolnym charakterze, np. kulturalnym, społecznym lub dobroczynnym. Strona internetowa znajduje się na 623229 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc mało popularną stroną internetową. Dla witryny pomagam znaleźliśmy aktualnie 3 podobne strony.
Jesteś właścicielem strony pomagam.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o pomagam

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do pomagam.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • zbiórki charytatywne
s siepomaga.pl siepomaga.pl
Opis do strony siepomaga.pl oczekuje na dodanie.
z zbieramyrazem.org zbieramyrazem.org
Fundacja Zbieramy Razem to organizacja pozarządowa założona 2014 roku w Gdańsku z inicjatywy Ireny i Piotra Barszczewskich. Misją Fundacji Zbieramy Razem jest niesienie pomocy dla osób niepełnosprawnych lub ciężko chorych ze szczególnym naciskiem na dzieci w zakresie wsparcia informacyjnego i materialnego. Ważnym Elementem działań Fundacji Zbieramy Razem jest pomoc społeczna dla osób w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, której doświadczyli nagle pod wpływem tragedii osobistej lub w wyniku klęski żywiołowej czy pożaru.
z zrzutka.pl zrzutka.pl
Opis do strony zrzutka.pl oczekuje na dodanie.