fb

Siepomaga.pl

Siepomaga.pl
siepomaga.pl
Strona siepomaga.pl nie posiada jeszcze opisu. Strona internetowa znajduje się na 171992 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc popularną stroną internetową. Dla witryny siepomaga znaleźliśmy aktualnie 3 podobne strony.
Jesteś właścicielem strony siepomaga.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o siepomaga

ocena ocena ocena ocena ocena
Administrator
Świetny projekt, który pomógł uratować życie wielu osobom. Warto założyć konto na siepomaga.pl i wspierać każdego miesiąca chociaż symbolicznie.
Oceniono: 2017-03-28 09:58:07
siepomaga
Średnia ocena: 5 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do siepomaga.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • zbiórki charytatywne
p pomagam.pl pomagam.pl
Pomagam.pl to platforma internetowa umożliwiająca prowadzenie zbiórek pieniężnych w sieci. Za pośrednictwem portalu możliwe jest zbieranie środków na przedsięwzięcia o dowolnym charakterze, np. kulturalnym, społecznym lub dobroczynnym.
z zbieramyrazem.org zbieramyrazem.org
Fundacja Zbieramy Razem to organizacja pozarządowa założona 2014 roku w Gdańsku z inicjatywy Ireny i Piotra Barszczewskich. Misją Fundacji Zbieramy Razem jest niesienie pomocy dla osób niepełnosprawnych lub ciężko chorych ze szczególnym naciskiem na dzieci w zakresie wsparcia informacyjnego i materialnego. Ważnym Elementem działań Fundacji Zbieramy Razem jest pomoc społeczna dla osób w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, której doświadczyli nagle pod wpływem tragedii osobistej lub w wyniku klęski żywiołowej czy pożaru.
z zrzutka.pl zrzutka.pl
Opis do strony zrzutka.pl oczekuje na dodanie.