Tvokazje.pl

Tvokazje.pl
tvokazje.pl
TV Okazje to sieć telezakupowa, która powstała w 2014 roku wychodząc naprzeciw osobom, które nie mają dostępu do internetu. Dzięki produktom oferowanym w TV, klienci telefonicznie mogą dokonać zakupów prezentowanych produktów. Dodatkowo TV Okazje prezentuje swoje produkty na swojej stronie internetowej. W ofercie znajdziemy nowinki technologiczne z dziedziny domu, sportu, zdrowia czy do kuchni. Każdego dnia na stronach internetowych oraz w telewizjach regionalnych prezentowane są nowe produkty. TV Okazje to lider rynku telezakupowego. W ciągu 14 dni od doręczenia produktu, klient ma prawo do odstąpienia od umowy.
Jesteś właścicielem strony tvokazje.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o tvokazje

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do tvokazje.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • telezakupy
  • drobne agd
m mango.pl mango.pl
Mango.pl to jeden z największych sklepów specjalizujących się w sprzedaży telemarketingowej.
4 4home.pl 4home.pl
4Home - wszystko co potrzebujesz do stylowego urządzenia Twojego mieszkania i domu
t techsat24.pl techsat24.pl
Sklep internetowy Techsat24.pl oferuje tanie tablety, laptopy, konsole Sony PS4, Xbox, One aparaty i kamery oraz sprzęt dla graczy. Serdecznie zapraszamy do sklepu na udane zakupy!
t tv-zakupy.pl tv-zakupy.pl
Sklep internetowy oferujący produkty znane z telewizji. TV Zakupy, to platforma oferująca produkty oznaczone symbolem as seen on tv lub tv products, co jest gwarancją wysokiej jakości produktów .