Finai.pl

FinAi to niezależny i transparenty pośrednik finansowy online, członek Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W czerwcu 2018 r. firma uruchomiła platformę kredytową, która umożliwia wzięcie kredytu bankowego w kliku prostych krokach w 100 proc. przez internet. Finai oferuje Prosty i intuicyjny wniosek w 100 proc. online. Realne oferty banków w oparciu o zdolność kredytową. Pierwszy w Polsce zautomatyzowany doradca kredytowy. Wygodny wybór kredytów dopasowanych do indywidulanych potrzeb klientów. Kwota kredytu 1 200 - 50 000 zł Liczba rat 6 - 84 raty

Podobne strony do finai.pl

Produkty od podobnych stron

moneyguru.com.pl
Kliknij i przejdź
moneyguru.com.pl
Money Guru to brytyjska firma będąca pośrednikiem finansowym. Współpracuje z firmami, które świadczą usługi finansowe oferując pożyczki krótkoterminowe. W zależności od oceny kredytowej można pożyczyć od 100 do 10 000 zł.
finansowyplaner.pl
Kliknij i przejdź
finansowyplaner.pl
W FinansowyPlaner: porównujesz oferty kredytowe ponad 30 instytucji.Wypełniasz jeden wspólny wniosek. Otrzymujesz dopasowane do Ciebie oferty kredytów. Zyskasz czas wypełniając tylko jeden wniosek.
comperia.pl
Kliknij i przejdź
comperia.pl
Comperia.pl. Znajdź najtańsze kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty z dopłatą, kredyty gotówkowe, karty kredytowe, lokaty, konta bankowe. Pełna oferta w jednym miejscu.
totalmoney.pl
Kliknij i przejdź
totalmoney.pl
Porównywarka finansowa. Ranking kredytów, lokat, kont osobistych, kart kredytowych, ubezpieczeń. Energia elektryczna, telewizja, Internet. TotalMoney.pl - Sprawdź na co Cię stać!
finansosfera.pl
Kliknij i przejdź
finansosfera.pl
Kalkulator kredytowy ofert wszystkich banków. Ponadto na stronie porównywarka kredytowa i porównywarka lokat
hiponet.pl
Kliknij i przejdź
hiponet.pl
Porównywarki, kalkulatory, aktualne promocje banków, rankingi kredytów, porady ekspertów, aktualności z rynku.