Netflix.com

Netflix.com
netflix.com
Netflix oferuje dla swoich użytkowników w ramach abonamentu wypożyczanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe. Każdy użytkownik, który dokona rejestracji na portalu będzie mieć dostęp do setek tysięcy produkcji filmowych nie wychodząc z domu. Obecnie na świecie firma ma ok. 125 mln abonamentów. Netflix istnieje od 1997 roku, początkowo działał jako wypożyczalnia filmów DVD i Blu-Ray, a od 2007 uzyskał obecny charakter. Serwis dostępny jest niemal w każdym kraju na świecie.
Jesteś właścicielem strony netflix.com? Możesz ją edytować.

Opinie o netflix

ocena ocena ocena ocena ocena
Michał
Netflix oceniam bardzo dobrze. W każdy wieczór oglądam filmy na Netflixie. Najlepsza opcja do oglądania filmów i seriali. Bardzo duży wybór, wszystko działa poprawnie bez zastrzeżeń. Przy okazji polecam serial Breaking Bed! na początku wydaje się być nudny, ale tak naprawdę to niezłe emocje!
Oceniono: 2018-12-20 13:55:19
ocena ocena ocena ocena ocena
Maja
Uwielbiam <3 mogłabym oglądać netflixa całymi dniami.
Oceniono: 2018-07-27 22:30:35
ocena ocena ocena ocena ocena
Paulina
Super serwis, oglądam non stop jakieś seriale :) Ciężko się oderwać.
Oceniono: 2018-07-17 19:08:09
ocena ocena ocena ocena ocena
Szymon
Moim zdaniem najlepszy serwis streamingowy, ogromny wybór filmów i seriali. Świetna aplikacja na każdym urządzeniu i płynne działanie nawet na ultra hd.
Oceniono: 2018-06-23 02:10:22
netflix
Średnia ocena: 5 / Głosów: 4
Dodaj opinie

Podobne strony do netflix.com

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • vod
p player.pl player.pl
Wejdź do świata VOD Player.pl i oglądaj online najlepsze seriale, programy, filmy oraz bajki! Tylko u nas obejrzysz przedpremierowe nowości TVN.
p popcornvod.com popcornvod.com
Wbudowana platforma VOD STREAMING z oszałamiającymi stronami docelowymi, w szczególności filmami / programami telewizyjnymi / źródłami strumieniowymi i wydawcami download / torrent / subtitle z oszałamiającymi wstępnie zainstalowanymi postaciami i czystym REGISTRY, aby dać użytkownikom pomysł ogromnej biblioteki treści strumieniowych.
c cda.pl cda.pl
Społeczność graczy od 2003 roku, gry online, filmy video oraz rozbudowany download zawierający pełne wersje gier.
h hbogo.pl hbogo.pl
HBO GO to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu popularnych filmów i seriali (np. Gra o Tron).
i ipla.tv ipla.tv
ipla to interaktywna platforma rozrywkowa. Stanowi unikalne na polskim rynku rozwiązanie nadające materiałom wideo społeczny charakter. Umożliwia m.in. udział w transmisji internetowej w wysokiej jakości, dostęp do obszernej bazy VOD, funkcji komunikatora
v vod.pl vod.pl
Vod.pl to telewizja internetowa, w któej ofercie znajdziemy filmy, seriale, dokumenty, programy sportowe, bajki dla dzieci i programy rozrywkowe
h hulu.com hulu.com
Hulu.com to internetowa usługa wideo oferująca programy telewizyjne, w tym Family Guy i 30 Rock. Nasza obszerna biblioteka zawiera również klasyczne seriale i hity kinowe. Zacznij oglądać teraz. Nie jest wymagana rejestracja ani pobieranie.
Czy netflix oferuje bezpłatny okres próbny?
Tak, w serwisie netflix.com możesz założyć darmowe konto na 30 dni i oglądać wszystkie dostępne filmy i seriale bez ograniczeń. Pamiętaj jednak, że aby założyć takie konto musisz podać dane swojej karty, z której zostaną ściągnięte środki, gdy zdecydujesz się kontynuować miesięczną subskrypcję. Z bezpłatnego konta można jednak zrezygnować w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych kosztów. Bezpłatny okres próbny dostępny jest tylko raz dla każdej osoby.
Ile osób może korzystać jednocześnie z konta netflix?
To ile osób może korzystać z jednego konta netflix w tym samym czasie, zależy od pakietu jaki mamy wykupiony. Najtańszy plan podstawowy oferuje tylko możliwość oglądania dowolnego materiału na 1 urządzeniu w tym samym czasie. Jeśli dasz dostęp do swojego konta komuś bliskiemu, streaming filmu, który oglądasz zostanie przerwany, gdy ta osoba również włączy jakiś materiał. Pakiet standard oferuje możliwość jednoczesnego oglądania 2 materiałów, a najwyższy pakiet netflixa premium, aż 4 i to w najwyżej jakości Ultra HD.
Jak netflix.com pobiera opłaty?
Firma pobiera opłaty automatycznie z karty, którą podało się podczas rejestracji. Opłata pobierana jest w cyklu miesięcznym. Jeśli nie planujesz oglądać filmów w danym miesiącu, możesz usunąć kartę, aby wyłączyć swoje konto.
Czy netflix jest legalny?
Oczywiście, że tak! Firma działa już od 1997 roku. Od wielu lat udostępnia filmy na życzenie ludziom z niemal całego świata. Netflix wykupuje licencje na odtwarzanie popularnych filmów i seriali na określony czas. Jeśli film znajduje się aktualnie w bazie, możesz być pewny, że netflix.com ma prawo go udostępniać. Ponadto firma posiada wiele własnych znakomitych produkcji.
Jakie są opinie użytkowników o netflix.com?
Strona została oceniona przez 4 użytkowników. Średnia ocen ze wszystkich opinii wynosi 5 na 5. Ostatnia opinia o netflix.com została wystawiona 2018-12-20 13:55:19 przez Michał. Była to opinia pozytywna.