Podobne Strony

Player.pl

Player.pl to interaktywna platforma telewizyjna, dzięki której obejrzymy programy telewizyjne na każdym urządzeniu mobilnym spełniającym wymogi systemowe. W ofercie znajdują się programy telewizyjne, telewizja VOD platformy TVN, seriale, filmy, programy dla dzieci, kanały sportowe. Dodatkowo po wykupieniu abonamentu mamy dostęp do kanałów premium, takich, jak Canal+ czy HBO.
VoD

Podobne strony do player.pl

Produkty od player.pl i podobnych stron

chili.com
Kliknij i przejdź
chili.com
Chili.com to działający od 2012 rok serwis z filmami na żądanie
netflix.com
Kliknij i przejdź
netflix.com
Netflix - dostępna niemal na całym świecie internetowa wypożyczalnia filmów i seriali. Producent wielu popularnych seriali, m.in. House of Cards, Narcos czy Stranger Things.
ipla.tv
Kliknij i przejdź
ipla.tv
ipla to interaktywna platforma rozrywkowa. Stanowi unikalne na polskim rynku rozwiązanie nadające materiałom wideo społeczny charakter. Umożliwia m.in. udział w transmisji internetowej w wysokiej jakości, dostęp do obszernej bazy VOD, funkcji komunikatora
vod.pl
Kliknij i przejdź
vod.pl
Vod.pl to telewizja internetowa, w któej ofercie znajdziemy filmy, seriale, dokumenty, programy sportowe, bajki dla dzieci i programy rozrywkowe
cda.pl
Kliknij i przejdź
cda.pl
Społeczność graczy od 2003 roku, gry online, filmy video oraz rozbudowany download zawierający pełne wersje gier.
hbogo.pl
Kliknij i przejdź
hbogo.pl
HBO GO to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu popularnych filmów i seriali (np. Gra o Tron).
hulu.com
Kliknij i przejdź
hulu.com
Hulu.com to internetowa usługa wideo oferująca programy telewizyjne, w tym Family Guy i 30 Rock. Nasza obszerna biblioteka zawiera również klasyczne seriale i hity kinowe. Zacznij oglądać teraz. Nie jest wymagana rejestracja ani pobieranie.