Kfc.pl

KFC jest to sieć restauracji, którą charakteryzuje zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw jedzenie. KFC znajduje się w ponad 100 krajach, posiadając łącznie około 18 000 lokali. Pierwsza restauracja powstała w 1930 roku, której właścicielem był Harland Sanders. Głównym produktem zawartym w daniach jest kurczak, który pochodzi z polskich, certyfikowanych firm. W celu zachowania świeżości potraw, nowe produkty dostarczane są kilka razy w tygodniu, wyłącznie od zaufanych producentów. Menu KFC składa się z burgerów, boxów, zestawów, a także shake'ów i twisterów. Poprzez kfc.pl istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia, które zostanie dostarczone pod wskazany adres. Płatność za jedzenie odbywa się w formie przedpłaty, bądź bezpośrednio u kuriera. Dodatkowo restauracja online przedstawia regularne oferty dnia. Zawarte w nich są zestawy objęte promocyjną ceną.

Podobne strony do kfc.pl

Produkty od podobnych stron

company.fit
Kliknij i przejdź
company.fit
Company.fit to darmowa platforma na której każda firma może dodać za darmo swoją ofertę i dodać obszar działalności.
pizzadominium.pl
Kliknij i przejdź
pizzadominium.pl
Pizza Dominium to sieć 70 restauracji w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w Warszawie.
pyszne.pl
Kliknij i przejdź
pyszne.pl
Menu najlepszych pizzerii i restauracji w jednym miejscu. W ofercie pizza, sushi i wiele innych. Sprawdź opinie i zamów przez Internet. Szybko i wygodnie.
pizzaportal.pl
Kliknij i przejdź
pizzaportal.pl
Pizza i jedzenie, dostawa i na wynos – Twoja Pizzeria i Restauracja Online! Ponad 100 000 zadowolonych uzytkowników. 439 pizzerii w 61 miastach
ubereats.com
Kliknij i przejdź
ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
glovoapp.com
Kliknij i przejdź
glovoapp.com
Glovo - dostawa jedzenie, produktów z apteki, zakupy ze sklepów
pizzahut.pl
Kliknij i przejdź
pizzahut.pl
Zamawiaj pizze online z dostawą do domu na stronie PizzaHut - międzynarodowej sieci pizzerii działającej od 1958 roku.
roomservice.pl
Kliknij i przejdź
roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.
dagrasso.pl
Kliknij i przejdź
dagrasso.pl
Da Grasso - to największa sieć pizzerii w Polsce, która powstała w latach 90-tych w Łodzi. Na terenie kraju liczy ponad 200 lokali. Posiadają szeroki wybór dań kuchni włoskiej: pizze, makarony, lasagne, dania rybne i owoce morza, dania wegetariańskie, zupy oraz przekąski, sałatki i desery. Da Grasso daje możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu.