Kfc.pl

Kfc.pl
kfc.pl
KFC jest to sieć restauracji, którą charakteryzuje zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw jedzenie. KFC znajduje się w ponad 100 krajach, posiadając łącznie około 18 000 lokali. Pierwsza restauracja powstała w 1930 roku, której właścicielem był Harland Sanders. Głównym produktem zawartym w daniach jest kurczak, który pochodzi z polskich, certyfikowanych firm. W celu zachowania świeżości potraw, nowe produkty dostarczane są kilka razy w tygodniu, wyłącznie od zaufanych producentów. Menu KFC składa się z burgerów, boxów, zestawów, a także shake'ów i twisterów. Poprzez kfc.pl istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia, które zostanie dostarczone pod wskazany adres. Płatność za jedzenie odbywa się w formie przedpłaty, bądź bezpośrednio u kuriera. Dodatkowo restauracja online przedstawia regularne oferty dnia. Zawarte w nich są zestawy objęte promocyjną ceną.
Jesteś właścicielem strony kfc.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o kfc

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do kfc.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • fast food
  • dostawa jedzenia do domu
d dagrasso.pl
nowość
dagrasso.pl
Da Grasso - to największa sieć pizzerii w Polsce, która powstała w latach 90-tych w Łodzi. Na terenie kraju liczy ponad 200 lokali. Posiadają szeroki wybór dań kuchni włoskiej: pizze, makarony, lasagne, dania rybne i owoce morza, dania wegetariańskie, zupy oraz przekąski, sałatki i desery. Da Grasso daje możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu.
p pizzadominium.pl pizzadominium.pl
Pizza Dominium to sieć 70 restauracji w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w Warszawie.
p pyszne.pl pyszne.pl
Menu najlepszych pizzerii i restauracji w jednym miejscu. W ofercie pizza, sushi i wiele innych. Sprawdź opinie i zamów przez Internet. Szybko i wygodnie.
p pizzaportal.pl pizzaportal.pl
Pizza i jedzenie, dostawa i na wynos – Twoja Pizzeria i Restauracja Online! Ponad 100 000 zadowolonych uzytkowników. 439 pizzerii w 61 miastach
u ubereats.com ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
m mcdonalds.pl mcdonalds.pl
Opis do strony mcdonalds.pl oczekuje na dodanie.
p pizzahut.pl pizzahut.pl
Zamawiaj pizze online z dostawą do domu na stronie PizzaHut - międzynarodowej sieci pizzerii działającej od 1958 roku.
r roomservice.pl roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.