Pizzahut.pl

PizzaHut.pl to międzynarodowa sieć pizzerii, posiadająca w Polsce 60 lokali z obsługą kelnerską i 7 punktów Pizza Hut Express. Oprócz pizzy w ofercie Pizza Hut oferuje także dania z makaronów, sałatki, przystawki oraz desery. Jej pierwszą restaurację otworzono w 1958 r. w Wichita w stanie Kansas, USA przez Dana i Franka Carney’ów, a poza USA Pizza Hut powstała w Meksyku w roku 1969. Znakiem rozpoznawczym restauracji stał się Czerwony Dach. Ze względu na sprzedaż i liczbę sieci restauracji w 1971 roku Pizza Hut stała się liderem na całym świecie debiutując następnie na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z liczbą 314 lokali. Sześć lat później została przejęta przez PepsiCo, którą następnie zakupiło KFC oraz Taco Bell. Następnie 20 lat później te trzy restauracje zostały odłączone tworząc Tricon. W roku 2002 do niej dołączyły Long John Silver’s a także A&W Restaurants tworząc firmę Yum! Brands. Restauracje Pizza Hut oferują sale kelnerskie, obsługując dostawę do domu i zakup na wynos, a także sprzedając pizzę w kawałkach. W Polsce Pizza Hut została zainaugurowana w 1992 roku w Hotelu Marriott w Warszawie w lokalu należącym do Yum! Brands.

Podobne strony do pizzahut.pl

Produkty od podobnych stron

company.fit
Kliknij i przejdź
company.fit
Company.fit to darmowa platforma na której każda firma może dodać za darmo swoją ofertę i dodać obszar działalności.
pizzadominium.pl
Kliknij i przejdź
pizzadominium.pl
Pizza Dominium to sieć 70 restauracji w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w Warszawie.
pyszne.pl
Kliknij i przejdź
pyszne.pl
Menu najlepszych pizzerii i restauracji w jednym miejscu. W ofercie pizza, sushi i wiele innych. Sprawdź opinie i zamów przez Internet. Szybko i wygodnie.
pizzaportal.pl
Kliknij i przejdź
pizzaportal.pl
Pizza i jedzenie, dostawa i na wynos – Twoja Pizzeria i Restauracja Online! Ponad 100 000 zadowolonych uzytkowników. 439 pizzerii w 61 miastach
ubereats.com
Kliknij i przejdź
ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
glovoapp.com
Kliknij i przejdź
glovoapp.com
Glovo - dostawa jedzenie, produktów z apteki, zakupy ze sklepów
roomservice.pl
Kliknij i przejdź
roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.
kfc.pl
Kliknij i przejdź
kfc.pl
KFC jest to sieć restauracji, którą charakteryzuje zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw jedzenie.
dagrasso.pl
Kliknij i przejdź
dagrasso.pl
Da Grasso - to największa sieć pizzerii w Polsce, która powstała w latach 90-tych w Łodzi. Na terenie kraju liczy ponad 200 lokali. Posiadają szeroki wybór dań kuchni włoskiej: pizze, makarony, lasagne, dania rybne i owoce morza, dania wegetariańskie, zupy oraz przekąski, sałatki i desery. Da Grasso daje możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu.