Pizzahut.pl

Pizzahut.pl
pizzahut.pl
PizzaHut.pl to międzynarodowa sieć pizzerii, posiadająca w Polsce 60 lokali z obsługą kelnerską i 7 punktów Pizza Hut Express. Oprócz pizzy w ofercie Pizza Hut oferuje także dania z makaronów, sałatki, przystawki oraz desery. Jej pierwszą restaurację otworzono w 1958 r. w Wichita w stanie Kansas, USA przez Dana i Franka Carney’ów, a poza USA Pizza Hut powstała w Meksyku w roku 1969. Znakiem rozpoznawczym restauracji stał się Czerwony Dach. Ze względu na sprzedaż i liczbę sieci restauracji w 1971 roku Pizza Hut stała się liderem na całym świecie debiutując następnie na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z liczbą 314 lokali. Sześć lat później została przejęta przez PepsiCo, którą następnie zakupiło KFC oraz Taco Bell. Następnie 20 lat później te trzy restauracje zostały odłączone tworząc Tricon. W roku 2002 do niej dołączyły Long John Silver’s a także A&W Restaurants tworząc firmę Yum! Brands. Restauracje Pizza Hut oferują sale kelnerskie, obsługując dostawę do domu i zakup na wynos, a także sprzedając pizzę w kawałkach. W Polsce Pizza Hut została zainaugurowana w 1992 roku w Hotelu Marriott w Warszawie w lokalu należącym do Yum! Brands.
Jesteś właścicielem strony pizzahut.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o pizzahut

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do pizzahut.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • dostawa jedzenia do domu
  • sieć pizzerii
p pizzadominium.pl pizzadominium.pl
Pizza Dominium to sieć 70 restauracji w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w Warszawie.
d dagrasso.pl
nowość
dagrasso.pl
Da Grasso - to największa sieć pizzerii w Polsce, która powstała w latach 90-tych w Łodzi. Na terenie kraju liczy ponad 200 lokali. Posiadają szeroki wybór dań kuchni włoskiej: pizze, makarony, lasagne, dania rybne i owoce morza, dania wegetariańskie, zupy oraz przekąski, sałatki i desery. Da Grasso daje możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu.
p pyszne.pl pyszne.pl
Menu najlepszych pizzerii i restauracji w jednym miejscu. W ofercie pizza, sushi i wiele innych. Sprawdź opinie i zamów przez Internet. Szybko i wygodnie.
p pizzaportal.pl pizzaportal.pl
Pizza i jedzenie, dostawa i na wynos – Twoja Pizzeria i Restauracja Online! Ponad 100 000 zadowolonych uzytkowników. 439 pizzerii w 61 miastach
u ubereats.com ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
b biesiadowo.pl biesiadowo.pl
Opis do strony biesiadowo.pl oczekuje na dodanie.
k kfc.pl kfc.pl
KFC jest to sieć restauracji, którą charakteryzuje zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw jedzenie.
r roomservice.pl roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.