Rapideo.pl

Rapideo.pl
rapideo.pl
Jedno konto na wiele serwisów. Ściągaj z Hotfile za grosze bez czekania i bez konta premium! Na początek wypróbuj 200MB za darmo. Transfer premium bez limitów. Strona internetowa znajduje się na 102960 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc popularną stroną internetową. Dla witryny rapideo znaleźliśmy aktualnie 8 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony rapideo.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o rapideo

ocena ocena ocena ocena ocena
Peter
"Błąd połączenia z hostingiem - spróbuj wyszukać inny link" - Ile razy mozna; tak po ludzku nie wstyd Wam, Rapideo?
Oceniono: 2019-06-02 03:20:21
ocena ocena ocena ocena ocena
Piotr
old school - ale sprawdza się : )
Oceniono: 2019-01-29 12:05:23
ocena ocena ocena ocena ocena
Kaju
W rapideo od dłuższego czasu wklejając link który jest aktywny a hosting jest w liscie obslugiwanych pojawia sie komunikat "Błąd połączenia z hostingiem - spróbuj wyszukać inny link" Brak jakichkolwiek informacji na stronie głównej ze moga byc jakies problemy itp. Zauwazylem tez ze opinie sa publikowane tylko pozytywne a nie wszystkie. Ogólnie rapideo.pl zaczyna schodzic na psy a bylo naprawde dobrym serwisem. Szukajcie lepiej jakiejs alternatywy. Pozdrawiam
Oceniono: 2018-11-11 23:17:36
rapideo
Średnia ocena: 2.67 / Głosów: 3
Dodaj opinie

Podobne strony do rapideo.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • jedno konto do hostingów premium
f filefox.pl filefox.pl
Opis do strony filefox.pl oczekuje na dodanie.
t tb7.pl tb7.pl
Platforma umożliwiająca pobieranie plików z Turbobit bez limitów oraz Egofiles, Catshare, Bitshare, Freakshare z limitem 5GB/24H. Już od 1,23zł!
t twojlimit.pl twojlimit.pl
Pobieranie bez limitów z rapidshare, fileserve, filesonic, hotfile i wielu innych za SMS, przelew, PayPal. Pobierasz z maksymalną przepustowością swojego łącza jakbyś posiadał konto premium, konto fileserve, konto filesonic, pobieranie z rapidshare.
p prembox.com prembox.com
Opis do strony prembox.com oczekuje na dodanie.
r rapidox.pl rapidox.pl
Ściągaj z RapidShare.com, HotFile.com, FileServe.com, FileSonic.com, MegaUpload.com, TurboBit.net bez limitów i czekania
n nopremium.pl nopremium.pl
Pobieraj pliki bez limitów z kilkudziesięciu serwisów Premium hosting i wideo! Takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji! Tylko 1 PLN!
p pobierz.biz pobierz.biz
Opis do strony pobierz.biz oczekuje na dodanie.
r rapids.pl rapids.pl
Rapids.pl serwis udostępniający konta premium za SMS. Szybki i tani hosting plików Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, Filesonic i wielu innych.