Showmax.com

Showmax.com
showmax.com
Showmax.com to serwis vod, który w ramach abonamentu miesięcznego umożliwia oglądanie polskich i zagranicznych seriali i filmów, bez limitu, bez reklam oraz za pomocą wielu różnych urządzeń, takich jak komputery, tablety, smartfony czy w telewizorach ze Smart TV. Showmax udostępnia również możliwosć pobrania niektórych materiałów, aby móc później oglądać je offline. Serwis oferuje 14 dniowy okres próbny zupełnie za darmo. Przed upływem 14 dni każdy może zrezygnować z usługi jeśli nie spełni jego oczekiwań. Filmy na showmax dostępne są w maksymalnej jakości Full HD.
Jesteś właścicielem strony showmax.com? Możesz ją edytować.

Opinie o showmax

ocena ocena ocena ocena ocena
Andre
Showmax to super sprawa! Nie chcemy mieć telewizora ze standardowymi stacjami typu Tvn i Tvp bo to co tam emitują woła o pomstę do nieba. Jednak mamy kilka ulubionych stacji i dla nas Showmax jest świetnym rozwiązaniem :)
Oceniono: 2019-01-30 16:47:47
ocena ocena ocena ocena ocena
Tadek
Dla mnie super, fajne seriale
Oceniono: 2018-08-27 15:34:42
ocena ocena ocena ocena ocena
Rafał
Duży wybór ciekawych filmów i seriali na życzenie plus niska cena.
Oceniono: 2018-08-18 01:45:46
ocena ocena ocena ocena ocena
Karol
Lubię showmaxa chociaż wolę netflixa ;)
Oceniono: 2018-08-16 14:05:49
ocena ocena ocena ocena ocena
Karol
Polecam, spory wybór ciekawych filmow i seriali
Oceniono: 2018-07-25 20:28:39
ocena ocena ocena ocena ocena
ok
Dla mnie ok, miałem najpierw 3 miesiące za darmo z play. Póki co polecam :)
Oceniono: 2018-07-17 15:07:39
ocena ocena ocena ocena ocena
Szymon
Ja korzystam od kilku miesięcy, widocznie wiele się zmieniło bo nie mam problemu z korzystaniem z showmaxa na tv, lapku czy telefonie. Jedynym minusem jest mało nowości filmowych. Zdecydowanie lepiej wypada na ten moment HBO GO i netflix.
Oceniono: 2018-07-13 01:27:41
ocena ocena ocena ocena ocena
Marek
Oglądać da się tylko na urządzeniach z androidem. Na pozostałych ciągle przycina i nie ma żadnych mechanizmów buforowania. Nie można też pobrać filmu na urządzenie. Zdecydowanie nie polecam.
Oceniono: 2017-06-25 09:49:45
showmax
Średnia ocena: 4.38 / Głosów: 8
Dodaj opinie

Podobne strony do showmax.com

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • VoD
p player.pl player.pl
Wejdź do świata VOD Player.pl i oglądaj online najlepsze seriale, programy, filmy oraz bajki! Tylko u nas obejrzysz przedpremierowe nowości TVN.
n netflix.com netflix.com
Netflix - dostępna niemal na całym świecie internetowa wypożyczalnia filmów i seriali. Producent wielu popularnych seriali, m.in. House of Cards, Narcos czy Stranger Things.
p popcornvod.com popcornvod.com
Wbudowana platforma VOD STREAMING z oszałamiającymi stronami docelowymi, w szczególności filmami / programami telewizyjnymi / źródłami strumieniowymi i wydawcami download / torrent / subtitle z oszałamiającymi wstępnie zainstalowanymi postaciami i czystym REGISTRY, aby dać użytkownikom pomysł ogromnej biblioteki treści strumieniowych.
c cda.pl cda.pl
Społeczność graczy od 2003 roku, gry online, filmy video oraz rozbudowany download zawierający pełne wersje gier.
h hbogo.pl hbogo.pl
HBO GO to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu popularnych filmów i seriali (np. Gra o Tron).
i ipla.tv ipla.tv
ipla to interaktywna platforma rozrywkowa. Stanowi unikalne na polskim rynku rozwiązanie nadające materiałom wideo społeczny charakter. Umożliwia m.in. udział w transmisji internetowej w wysokiej jakości, dostęp do obszernej bazy VOD, funkcji komunikatora
v vod.pl vod.pl
Vod.pl to telewizja internetowa, w któej ofercie znajdziemy filmy, seriale, dokumenty, programy sportowe, bajki dla dzieci i programy rozrywkowe
h hulu.com hulu.com
Hulu.com to internetowa usługa wideo oferująca programy telewizyjne, w tym Family Guy i 30 Rock. Nasza obszerna biblioteka zawiera również klasyczne seriale i hity kinowe. Zacznij oglądać teraz. Nie jest wymagana rejestracja ani pobieranie.
Czy showmax.com działa legalnie?
Tak, firma showmax jest legalnie działającą firmą, która umożliwia dostęp do wielu ciekawych seriali i filmów w ramach miesięcznego abonamentu. Płacisz raz miesięcznie i oglądasz ile chcesz.
Czy showmax jest darmowy?
Nie, showmax dostępny jest odpłatnie, jednak możesz polować na promocję, np. takie jak dla klientów firmy PLAY. Będąc klientem wspomnianej firmy, możesz otrzymać konto na showmax.com na 3 miesiące za darmo. W przeszłości była spotykana również promocja na 12 miesięcy za darmo. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem PLAY, możesz kliknąć tutaj i skorzystać z ich oferty.
Czy showmax oferuje darmowy okres próbny?
Tak, jeśli nie jesteś przekonany, aby wykupić konto na showmax.com, możesz skorzystać z bezpłatnego konta na 14 dni. To wystarczający czas, aby przekonać się czy oferta tej firmy jest dla Ciebie atrakcyjna.
Gdzie mogę sprawdzić listę filmów i seriali na showmax?
Listę filmów na showmax możesz sprawdzić klikając tutaj, a następnie na "Sprawdź listę filmów i seriali". Materiały możesz sortować po gatunkach, działach (Holywood, Europejskie, Azjatyckie, Polskie), po językach oraz dacie dodania.
Ile kosztuje showmax?
Cena za showmax.com wynosi obecnie 19,90 zł za miesięczną subskrypcję. Masz również 14 dni bezpłatnego okresu próbnego na zapoznanie się z serwisem i jego ofertą.
Ile osób może korzystać z jednego konta showmax.com?
W tym samym czasie z jednego konta showmax mogą korzystać dwie osoby, np. członek Twojej rodziny. Ponadto istnieje możliwość dodania tylko 5 urządzeń na których możemy logować się na nasze konto showmax. Ma na to na celu zapobieganie podawania danych do swojego konta znajomym.
Jaką prędkość musi mieć mój internet, aby korzystać z Showmax?
do prawidłowego odtwarzania filmów i seriali na showmax, wymagane jest połączenie o minimalnej przepustowości 2 Mb/s. Rekomendowane jest jednak połączenie 4 Mb/s lub szybsze. Pamiętaj również, że przy wolniejszym internecie odtwarzany materiał może się czasami zacinać, jeśli masz wifi i w tym czasie ktoś z domowników będzie intensywnie korzystał z internetu.
Jaka jest maksymalna rozdzielczość filmu na showmax.com?
Filmy mogą być maksymalnie odtwarzane w jakości Full HD (1920x1080). Obecnie materiały, które znajdziemy na showmax nie są dostępne w jakości 4K. Pamiętaj również, że jeśli prędkość Twojego internetu będzie niska, jakość materiału możesz zostać automatycznie obniżona.