fb

Plus.pl

Plus.pl
plus.pl
Plus.pl to sieć telefonii komórkowej, której operatorem jest firma Polkomtel. W zasięgu sieci jest 99% mieszkańców Polski. W 2017 roku firma miała przydzielonych ok. 25 mln numerów zarejestrowanych na ponad 10 mln osób. W ofercie firmy znajdziemy usługi przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Firma oprócz abonamentów komórkowych oferuje internet bezprzewodowy oraz telewizję satelitarną poprzez firmę Cyfrowy Polsat, właściciela sieci PLUS.
Jesteś właścicielem strony plus.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o plus

ocena ocena ocena ocena ocena
Administrator
Nie polecam operatora Plus.pl, założyłem u nich nowy numer z telefonem.. z racji tego, że miałem już internet i telewizję w cyfrowym polsacie, miałem płacić 55 zł miesięcznie zamiast 100 (promocja Smart DOM). Otrzymałem na maila potwierdzenie, że zamówienie zostało przyjęte i cena miesięcznie wyniesie 55 zł. Po pierwszym miesiącu otrzymałem rachunek na kwotę 100 zł. Złożyłem pismo reklamacyjne i zostało odrzucone. Rzekomo nie przysługuje mi rabat. Niestety nikt mnie o tym nie poinformował, po prostu przysłali umowę, w którą wpisali kwotę bez promocji. Dno. Podczas przedstawiania sytuacji na infolinii i w salonach plusa (rozmowy z 5 różnymi osobami) każdy przyznawał, że sytuacja nie powinna mieć miejsca. Widocznie osoby, które zajmują się reklamacjami mają wszystko odrzucać jak leci. W ciągu 24 miesięcy na które została podpisana umowa ściągają 1080 zł więcej. Tylko 1000 takich osób i mają 1 mln. Tak się robi kasę. Sprawa idzie do UOKIK, a za kilka miesięcy wypowiedzenie umowy na telefon, tv i internet. Wolę dorabiać firmy zagraniczne, niż rodzime, które w ten sposób doją swoich.
Oceniono: 2017-04-15 00:10:57
plus
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne sieci komórkowe do plus.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • telefonia komórkowa
  • bezprzewodowy internet
p play.pl play.pl
FORMUŁA 4.0 to nielimitowane rozmowy, SMSy oraz MMSy do wszystkich sieci. Smartfony już od 1 zł. Mobilny Internet Play Online od 15 zł w ofercie All Inclusive.
v virginmobile.pl virginmobile.pl
Virgin Mobile Polska jest częścią Virgin, międzynarodowej grupy inwestycyjnej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na świecie.
t t-mobile.pl t-mobile.pl
Opis do strony t-mobile.pl oczekuje na dodanie.
n njumobile.pl njumobile.pl
29 zł i rozmawiasz ile chcesz. Przenieś numer do njumobile.pl
o orange.pl orange.pl
Opis do strony orange.pl oczekuje na dodanie.
h heyah.pl heyah.pl
Darmowe rozmowy i SMSy do wszystkich w Heyah,najtańsze rozmowy już od 29 gr/min do wszystkich sieci w taryfie Nowa Heyah. Nowoczesne telefony w ofercie Heyah MIX: Samsung Avila, Nokia 7230, Nokia 5230. Szybki Mobilny Internet 3G na kartę.
p plushbezlimitu.pl plushbezlimitu.pl
Operator sieci komórkowej oferujący abonamenty od 10 do 25 zł miesięcznie na czas nieokreślony lub 24 miesiące.