fb

Virginmobile.pl

Virginmobile.pl
virginmobile.pl
VirginMobile.pl to operator sieci komórkowej, marka wykorzystywana przez 8 licencjonowanych usługodawców. Virgin Mobile swoje oferty udostępnia w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Republice Południowej Afryki, Chile, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Francji i Polsce. Wcześniej Virgin Mobile oferowało swoje produkty i usługi w Katarze i Singapurze. To sieć komórkowa, która jako jedyna w Polsce udziela usługi bezpłatnych rozmów komórkowych bez opłacania abonamentu oraz internetu. Sieć Virgin Mobile powstała w 1999 roku w Wielkiej Brytanii i była pierwszym na świecie operatorem wirtualnym. Każda marka Virgin Mobile funkcjonuje w sposób niezależny od pozostałych, dlatego telefony, plany taryfowe oraz radiowy interfejs sieci może różnić się w sposób indywidualny dla każdego kraju. Virgin Mobile w poszczególnych krajach proponuje klientom sprzedaż przedpłaconą, natomiast w USA, RPA, Australii i Wielkiej Brytanii, usługę abonamentową. W Polsce Virgin Mobile funkcjonuje od 2012 roku. Na początku roku 2016 Virgin Mobile oferowała swoje usługi 400 tysiącom klientów. W swoich zamierzeniach ofertowych w 2018 roku sieć przewiduje około 1000 000 aktywowanych kart sim. Rok 2015 był dla Virgin Mobile bardzo dobrze prognozujący zwiększeniem liczebności abonentów, nawet do 1100 dziennie. Pod koniec roku 2015 Virgin Mobile jako jedyna sieć komórkowa w Polsce uruchomiła zupełnie darmowy i odnawialny pakiet #Freemium z internetem + rozmowy i smsy do każdej innej sieci za wyrażenie marketingowej zgody drogą elektroniczną. W chwili wygaśnięcia pakietu internetowego lub wyczerpania limitu dane transmisyjne są bezpłatne i bez limitów, ale jednak prędkość realizowana jest w prędkości 32kb/s. Virgin Mobile funkcjonuje na bazie sieci Play, T-Mobile oraz tymczasowo z sieci Plus. Usługi abonamentowe Virgin Mobile realizuje od stycznia 2017.
Jesteś właścicielem strony virginmobile.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o virginmobile

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne sieci komórkowe do virginmobile.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • telefonia komórkowa
  • bezprzewodowy internet
p play.pl play.pl
FORMUŁA 4.0 to nielimitowane rozmowy, SMSy oraz MMSy do wszystkich sieci. Smartfony już od 1 zł. Mobilny Internet Play Online od 15 zł w ofercie All Inclusive.
t t-mobile.pl t-mobile.pl
Opis do strony t-mobile.pl oczekuje na dodanie.
n njumobile.pl njumobile.pl
29 zł i rozmawiasz ile chcesz. Przenieś numer do njumobile.pl
o orange.pl orange.pl
Opis do strony orange.pl oczekuje na dodanie.
p plus.pl plus.pl
Plus.pl - sieć komórkowa, internet, telewizja
h heyah.pl heyah.pl
Darmowe rozmowy i SMSy do wszystkich w Heyah,najtańsze rozmowy już od 29 gr/min do wszystkich sieci w taryfie Nowa Heyah. Nowoczesne telefony w ofercie Heyah MIX: Samsung Avila, Nokia 7230, Nokia 5230. Szybki Mobilny Internet 3G na kartę.