Vwbank.pl

[Odwiedź stronę]
Vwbank.pl
vwbank.pl
VWBank.pl to bank z licencją udzieloną w 1997 roku, posiada kapitał liczący 107 mln PLN. Volkswagen Bank Polska partycypuje w Volkswagen Financial Services AG. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zakupujących auta na kredyt. Od 2001 roku Bank oferuje swoje usługi i oferty będąc najlepszym specjalistą finansującym pojazdy klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców decydujących się szczególnie na kredyt zakupu aut marki Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA i Porsche. Wachlarz ofert Volkswagen Bank dotyczy rachunków oszczędnościowy i rozliczeniowych, a także lokat terminowych oraz kart płatniczych z limitami kredytowymi w rachunkach osobistych i kredyty gotówkowe. Volkswagen Bank Polska S.A. jest uczestnikiem systemu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Za pośrednictwem powstałego w 2014 roku Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o., prowadzi działalność w utworzonym Oddziale w Polsce, którego siedziba znajduje się w Warszawie. W tym samym roku doszło do fuzji spółki Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o. powstałej w 1997r., przejętej przez Volkswagen Leasing GmbH. Spółka jest członkiem Związku Polskiego Leasingu jak również Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Volkswagen Leasing GmbH, to bankowe formy leasingu z zapewnieniem maximum atrakcyjnych warunków leasingu samochodów. Usługi Banku dot. Oferty - Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy – czyli pełen pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego, zawierający auto casco (AC), ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), ochronę prawną (OP), ubezpieczenie kradzieży (KR), oraz Zieloną Kartę (ZK), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW 24h) a także Assistance, jak również ubezpieczenie przedłużonej gwarancji i ubezpieczenie bagażu. Klienci, którzy spłacają ubezpieczenie w obrębie rat leasingowych lub kredytowych, Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy oferuje wieloletnie pakiety.
Jesteś właścicielem strony vwbank.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o Volkswagen Bank

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne banki do vwbank.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • bank
  • konta firmowe
  • konta osobiste
n nestbank.pl nestbank.pl
Nest Bank - pierwszy bank mobilny (dawniej Bank Smart i Biz Bank). Załóż konto osobiste lub firmowe
s santander.pl santander.pl
Santander Bank Polska S.A. oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.
b bankmillennium.pl
nowość
bankmillennium.pl
Najlepsza oferta dla klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw. Bankowość elektroniczna, kredyty hipoteczne, konta, karty, inwestycje
g getinbank.pl getinbank.pl
Konta osobiste, lokaty, kredyty, leasing. Oferta Getin Banku ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej
b bgzbnpparibas.pl
nowość
bgzbnpparibas.pl
Serwis Banku BGŻ - oferta dla klientów indywidualnych, firm, sektora rolno-spożywczego i jednostek samorządowych: kredyty, pożyczki, konta, lokaty, karty płatnicze, fundusze UE.
o orangefinanse.com orangefinanse.com
Nowoczesna bankowość mobilna Orange Finanse to wygoda korzystania z darmowego konta bankowego w twoim telefonie i innych urządzeniach mobilnych.
a aliorbank.pl aliorbank.pl
Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższej jakości usług i doradztwa. W ofercie dla klientów indywidualnych i firm: konto osobiste, lokaty, kredyty,
m mbank.pl mbank.pl
www.mBank.pl Pierwszy w Polsce internetowy bank, dostępny przez internet, telefon i punkty naziemne. Internetowy bank to maksimum korzyści i wygoda.
r raiffeisen.pl raiffeisen.pl
Raiffeisen Bank Polska S.A.- dla Klientów Indywidualnych i Firm: kredyty, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, lokaty, leasing
b bph.pl bph.pl
Strona główna Banku BPH S.A. - Klienci indywidualni - Firmy - Bankowość Osobista i Prywatna - Bankowość Korporacyjna
b bzwbk.pl bzwbk.pl
Nowoczesny bank z bezpieczną bankowością internetową. Korzystaj z naszych usług przez Internet, telefon i w szerokiej sieci oddziałów.
c citibank.pl citibank.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A. działający pod marką Citi Handlowy wyróżnia globalna obecność, innowacyjność i jakość.
c credit-agricole.pl credit-agricole.pl
Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.
d deutschebank.pl deutschebank.pl
Deutsche Bank - konta bankowe, kredyty, lokaty, fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie
d dnb.pl dnb.pl
DNB Bank Polska S.A.- specjalistyczny bank korporacyjny
e eurobank.pl eurobank.pl
eurobank: nowoczesna bankowość na co dzień - konta osobiste, bankowość elektroniczna, lokaty, inwestycje, kredyty hipoteczne i gotówkowe, karty. Sprawdź!
i ideabank.pl ideabank.pl
Najlepsze konta, kredyty i lokaty dla firm – tylko w Idea Bank. Dbamy o finanse przedsiębiorców – prywatne i firmowe.
i ingbank.pl ingbank.pl
Nowoczesna bankowość internetowa, bogata oferta kont osobistych i oszczędnościowych; kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, lokaty. Sprawdź.
i inteligo.pl inteligo.pl
Inteligo.pl to konto internetowe banku dostarczane przez PKO BP. Priorytetem Konta Inteligo jest zadbanie o bezpieczne dokonywanie przez klienta transakcji w systemie bankowym
p pkobp.pl pkobp.pl
Serwis internetowy PKO Banku Polskiego, zawierający wszelkie niezbędne dla klientów informacje. Całość uzupełniają informacje o historii i wynikach finansowych Banku oraz prezentacja jego władz.
t t-mobilebankowe.pl t-mobilebankowe.pl
Usługi bankowe T-Mobile i Alior Bank - rozwiązania bankowe połączone z ofertą operatora komórkowego
t toyotabank.pl toyotabank.pl
Szukasz dobrej oferty bankowej? Dołącz do Toyota Bank! Specjalistyczne konta, tanie pożyczki i rozmaite metody oszczędzania. Dołącz do Toyoty!
f FinAi - Pierwszy sklep z kredytami bankowymi online finai.pl
Wybierz interesującą Cię kwotę kredytu i czas spłaty, a FinAi obliczy Twoją zdolność i przedstawi Ci realną ofertę kredytu od wielu banków. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie!